Mobiiltelefoni Signaali Korduva Auto, Veoauto, Sõidukit Kasutada, Mitu Band Repeater Komplekt Kõikide Lennuettevõtjate 2G 3G 4G LTE Hääl-ja Andmeside Mobiiltelefoni Signaali Korduva Auto, Veoauto, Sõidukit Kasutada, Mitu Band Repeater Komplekt Kõikide Lennuettevõtjate 2G 3G 4G LTE Hääl-ja Andmeside Mobiiltelefoni Signaali Korduva Auto, Veoauto, Sõidukit Kasutada, Mitu Band Repeater Komplekt Kõikide Lennuettevõtjate 2G 3G 4G LTE Hääl-ja Andmeside Mobiiltelefoni Signaali Korduva Auto, Veoauto, Sõidukit Kasutada, Mitu Band Repeater Komplekt Kõikide Lennuettevõtjate 2G 3G 4G LTE Hääl-ja Andmeside Mobiiltelefoni Signaali Korduva Auto, Veoauto, Sõidukit Kasutada, Mitu Band Repeater Komplekt Kõikide Lennuettevõtjate 2G 3G 4G LTE Hääl-ja Andmeside Mobiiltelefoni Signaali Korduva Auto, Veoauto, Sõidukit Kasutada, Mitu Band Repeater Komplekt Kõikide Lennuettevõtjate 2G 3G 4G LTE Hääl-ja Andmeside

Mobiiltelefoni Signaali Korduva Auto, Veoauto, Sõidukit Kasutada, Mitu Band Repeater Komplekt Kõikide Lennuettevõtjate 2G 3G 4G LTE Hääl-ja Andmeside

€251.25 €223.62
On laos
o96

Märksõnad: 5 band repeater, 4g signaali võimendi komplekt, seadme start, konveier tabel, 2g 3g 4g gsm mobiililevi repeater, Hüpata Starter, 2600 repeater, korduva start, 4g signaali, korduva auto.

 • Tüüp: 2G 3G 4G LTE
  Mudeli Number: AY-GDW2L45-A
  Sagedus: 800/900/1800/2100/2600MHz
  Brändi Nimi: phonetone
  Kasutamine: Auto Veoauto RV
  Kasum: 45dB
  Bänd: 20/8/3/1/7
  Ühilduv Võrgu: Telecom,Vodafone,O2,Orange,Bouygues,Tasuta Mobile
  I/O Port: FME-Isane
  Ühenduvus: Wireless Repeater/Multi-User
  tingimus: Uus

  1. See 45 dB auto booster töötab 800/900/1800/2100/2600MHz Bänd 1/3/7/8/20. see ülikond paljud Euroopa riigid, 0-1 baar väljaspool signaal ei pruugi olla sobib seda kasutada.

  See on parim, mida kasutatakse järgmisi rakendusi:

  1. Auto

  2. Veoauto/RV/Paat

  Auto kasutada mobiiltelefoni signaali korduva 2G 3G 4G 800/900/1800/2100/2600MHz 5 Band Mobiiltelefon Repeater suurendada GSM Voice/LTE Andmed

  Tõsta Oma Baarid Phonetone(anycall)'s Auto/RV/Paadi mobiiltelefoni signaali korduva suurendab kõne -, teksti-ja 2G 3G 4G LTE signaali tugevus paljud euroopas vedaja, sh Linnulennult,MegaFon,MTS (Mobile TeleSystems),Tele2,Yota,Bouygues,Oranž...Auto Omni/magnet, mis vähendab langenud & vastamata kõnede ja suurendab signaali mitme üheaegse kasutajate hõlmab 1 - 2 autot kuni 1000 ruutmeetrit.

  Võimas Leviala Auto Omni Toru/magnet suurendab signaali tugevust mitme üheaegse kasutajate 1 - 2 autole, kuni 1000 ruutmeetrit.Selge ja Järjekindel Signaali Auto kiirendab hääl, teksti ning 4G LTE andmed kõigi Euroopa raku lennuettevõtjad, sealhulgas Linnulennult, MegaFon, Tele2,Yota,Bouygues,Oranž...Vähendada Langenud & Vastamata Kõnede Auto booster komplektid vähendada langenud & vastamata kõnede ja pikendada aku eluiga mitu mobiilside seadmeid.

  Funktsioon:

  1) Magamise Režiim: Kui ükski kasutaja kõned, kui seade töötab Magamise režiimi, et saavutada eesmärk on energia säästmine.

  2)Automatic Gain Control : Kui downlink väljundi signaal on liiga tugev või füüsilisest isikust oscillated, booster suudab automaatselt vähendada saada ja vähendada häireid signaali.

  4)Automaatne Võimsuse Shut-down : Kui ise võnkumine juhtub ja link sumbuvus väärtus jõuab 20dB, kui MCU saadab välja juhendamine ja seiskamise PA.

  5)MGC (Käsitsi Saada Kontrolli): selleks, et installida korduva mugavalt, kogu sagedusriba booster on Saada sumbuvus korrigeerimise funktsioon, kohandamise ulatus on 0-20dB.

  Saate pöörata Käsitsi Saada Kontrolli Nupp OFF riigi ja välja lülitada ka vastava sagedusriba.

  6) ALC(Automaatne Taseme Kontroll): reguleerib Automaatselt väljund saada alla optimaalse joonis kuigi väljund võimendus on suurem kui optimaalne joonis poolt ALC circuit, see võib oluliselt optimeerida helistaja ja andmete edastamise kvaliteeti.

  Lisaantenni

  Kodus Korduva

  Sise-bi-directional võimendi suurendab raku signaali saadud ja saadetud tagasi mobiilimast.Powered by standard AC toide.

  Indoor Antenna Magnet antenni (mitmesuunaline) rebroadcasts suurendanud mobiilsidevõrgu signaali mitme mobiili.Antenn ühendatakse otse booster.

  Miks Sa Tahad seda?

  Pakend: 1*45dB Auto Kasutamise Repeater 1*5dBi Saada Väljaspool Magnet Antenni 1*3dBi Kasum Sees Magnet Paigaldatud Antenn 1*Sigaretisüütaja Adapter 1*Velcro Paigaldamiseks 1*Inglise Kasutusjuhend

  Paigaldus:

  HOIATUS: Kontrollige oma mobiiltelefoni sagedus enne ostu Korduva saab ainult võimendavad signaali, see ei saa luua signaali.Kui ei ole väljaspool helisignaal, booster ei tööta teie jaoks.Palun veenduge, et teil on võimalik helistada edukalt väljaspool oma auto.Korduva saab toimida ainult mobiiltelefone, mis on sama sagedusriba, kui booster.Palun vaadake, mis bänd on oma mobiili kasutades esiteks meetoditega, mis on allpool: Kuupäevad: Valige *3001#12345#*, seejärel vajutage helistamisnuppu Klõpsake "Teenindavad Kärjeinfo' Kontroll "Freq Band Indikaator"; Android telefon: Laadige alla ja installige rakendus: LTE Avastus, koputage 'SIGNAALE" ja kontrollige bänd number.Kui see näitab Bänd 1/3/7/8/20, valige palun see booster.Kui testi tulemus on muu number, siis palun vali mõni muu korduva vastavalt oma bändi.

  Firmast:

  Võtke meiega ühendust:

 • Kommentaarid (1)

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted