Auto Tööriist Universal Quick Tarbimist Adapter Suitsu Diagnostika Automotive Auru Lekke Detektor Masin Täispuhutav Blokeerida Off Põie Auto Tööriist Universal Quick Tarbimist Adapter Suitsu Diagnostika Automotive Auru Lekke Detektor Masin Täispuhutav Blokeerida Off Põie Auto Tööriist Universal Quick Tarbimist Adapter Suitsu Diagnostika Automotive Auru Lekke Detektor Masin Täispuhutav Blokeerida Off Põie Auto Tööriist Universal Quick Tarbimist Adapter Suitsu Diagnostika Automotive Auru Lekke Detektor Masin Täispuhutav Blokeerida Off Põie Auto Tööriist Universal Quick Tarbimist Adapter Suitsu Diagnostika Automotive Auru Lekke Detektor Masin Täispuhutav Blokeerida Off Põie Auto Tööriist Universal Quick Tarbimist Adapter Suitsu Diagnostika Automotive Auru Lekke Detektor Masin Täispuhutav Blokeerida Off Põie

Auto Tööriist Universal Quick Tarbimist Adapter Suitsu Diagnostika Automotive Auru Lekke Detektor Masin Täispuhutav Blokeerida Off Põie

€11.64 €11.06
On laos
o909

Märksõnad: mootori abivahend, co2 andur, hookah, suitsu generaator auto cartool, suitsu masin lekkekatse, leak detector tester, auto suitsu masin, auto suitsu tester, tubakas, autoboss auto diagnostika tööriist.

 • Päritolu: CN(Päritolu)
  Feature5: Töötada mis tahes marki suitsu masin
  Feature4: Sobib mis tahes kuju, sisselaske/heitgaasi
  Feature1: Kiire tihend, sisselaske/heitgaasi kergesti
  Feature3: sobib kõige sõiduautod ja kerged veoautod
  Feature2: Lihtne kasutada
  Brändi Nimi: Super MB Star

  Universaalne Tarbimist Adapter Auto Suitsu Lekke Detektor

  Tähelepanu Palun: 1. Tõstab on sulgeda õhu sisselaskeava, see ikka tööle nagu tavaliselt, isegi kui täispuhutud turvapadi ei ole täiesti ümmargune. 2. 2. Palun veenduge, läbimõõt intake/heitgaasi on suurem kui 2" Funktsioonid:

  Universaalne tarbimist adapter on täispuhutav blokeerida off põie koos survestatud auru läbimise kaudu, mis võimaldab tehnikud testida kogu tarbimist või väljalaskesüsteemi kiiresti ja lihtsalt.

  Universaalne tarbimist adapteri saab kasutada mis tahes marki suitsu masin või diagnostika lekke detektor vähendada töökoormust lekke kontroll.

  Plokk maha põie vastab mis tahes kuju, sisselaske / heitgaasi: Ring, ovaal, ruut, ristkülik ja isegi tõsiselt nurga all ja kõvasti, et jõuda intake / väljalaskesüsteemi, samas võimaldavad veeauru läbi kiire diagnostika.

  Universaalne inatake Adapter: Ffit kõige autode ja kergete veoautode Kiire tihend, sisselaske/heitgaasi lihtsalt Vähendada töökoormust lekke kontroll Sobib mis tahes kuju, sisselaske/heitgaasi(läbimõõt on suurem kui 2") :ring,ovaal,ruut,ristkülik ja isegi severelly nurga all ja kõvasti, et jõuda intake/väljalaskesüsteemi Töötada mis tahes marki suitsu masin või leke diagnostika-detektorid Quick Start Juhendamine: 1 Puhastage siseseina imamisava kui Õhu Filter ja Seguklapp ühendused on eemaldatud,et mitte kriimustada-adapter. 2 Sulgege Kaitseklapp(A) järgmine Käsi Pump(B). 3 asetage Kummist Osa(C) arvesse imamisava. 4 Paisutavad Rubeber Komponendi(C), vajutades Käega Punm(B), kuni sisselaske ava on tightli suletud. 5 Nüüd, kui süsteem on valmis katse kehtestada õhu/suitsu arvesse süsteemi poolt plug suitsu otsik arvesse Toru Ava(D). 6 Pärast katse ära tõmmata suitsu otsik,release täis pumbatud õhu avatud Kaitseklapp(A) järgmine Käsi Pump(B). 7 Puhastadaadapter,ladustamise, vältida kontakti söövitavad vedelikud.Kooskõlas mis tahes suitsu masin, See sobib 100% autod alates sõiduauto heavy-duty veoautod, kiiresti lekkekatse terviklikkust kogu induktsiooni süsteemi üks lihtne protseduur.Pakkeleht: 1x Tarbimist Adapter

 • Kommentaarid (1)

  • Tamara Fomicheva

   Ok!

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted