3D pliiats 3D sulepea -, PLIIATSI-2 3D pliiats 3D sulepea -, PLIIATSI-2 3D pliiats 3D sulepea -, PLIIATSI-2 3D pliiats 3D sulepea -, PLIIATSI-2

3D pliiats 3D sulepea -, PLIIATSI-2

€6.53 €6.20
On laos
o757

Märksõnad: juhul au 10 reme, juhul au 10i joe, juhul kärgstruktuuri p20, juhul honer 8x raamat, juhul omanik tiguan, juhul honop 7x raamat, juhul au 10 maut, juhul au kia 20c, juhul au 10 gang.

  • Päritolu: CN(Päritolu)

    Instruktsioon! 1. lülitada 3D pliiats, vajutage plastikust investor ja plastikust viload nupud samal ajal. 2. kui ülejäänud on lahkunud väljaspool käepide 2-3 cm, plastikust on vaja muuta, et uue!Ära lase plastikust olla nähtamatu!Pliiatsi 3D sulepea -, pliiatsi-2. See on käsitsi 3D-printeri, mida saab juhtida kahte liiki plastikust: ABS ja PLA.LCD ekraan annab teile sellised näitajad nagu: tüüp valitud plastikust (ABS/PLS) ja Riigi käepide.Seade võimaldab teil reguleerida kiirust, söötmise -, plast-ja temperatuuri oma küte. 3D pliiats on tehniline seade, mis võimaldab omanikul ehitada 3D maalid ja 3D-objekte.Suurepärane kingitus, selle abil saate luua originaal kaunistused, arendada ruumilist mõtlemist ning kujutlusvõimet.Ilmne eelis on ka asjaolu, et sellised käepidemed saab kasutada lastele alates 9 aastat, ja seetõttu saab paeluma modelleerimine lapse varases eas.Asendamatu asi, kodu loovust.

  • Kommentaarid (0)

    Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted