Fast Ethernet Fiber Optiline Media Converter ühemoodilisi 3 RJ45 ja 2 KS kiudaineid 10/100M Port PCBA Fast Ethernet Fiber Optiline Media Converter ühemoodilisi 3 RJ45 ja 2 KS kiudaineid 10/100M Port PCBA Fast Ethernet Fiber Optiline Media Converter ühemoodilisi 3 RJ45 ja 2 KS kiudaineid 10/100M Port PCBA Fast Ethernet Fiber Optiline Media Converter ühemoodilisi 3 RJ45 ja 2 KS kiudaineid 10/100M Port PCBA Fast Ethernet Fiber Optiline Media Converter ühemoodilisi 3 RJ45 ja 2 KS kiudaineid 10/100M Port PCBA Fast Ethernet Fiber Optiline Media Converter ühemoodilisi 3 RJ45 ja 2 KS kiudaineid 10/100M Port PCBA

Fast Ethernet Fiber Optiline Media Converter ühemoodilisi 3 RJ45 ja 2 KS kiudaineid 10/100M Port PCBA

€10.89 €7.84
On laos
o1054

Märksõnad: 4k led monitor, kiudaineid poe, balun, azishn kaamera, fiiberoptiline meedium, poe injector, converter optilise kiu rj45, coax ethernet, 8 poe port switch, media converter 20km.

  • Side režiim: Full-Duplex&Half-Duplex
    Sertifitseerimine: CE
    Toote Tüüp: POE Switch
    Mudeli Number: JYD-0203-2
    Toide: DC5V 1A AC100V-240V(50-60HZ)
    Lüliti Tüüp: 10/100M Swtich
    kiudaineid sadam: 2-port 155M fiber
    Pistiku Tüüp: PUUDUB
    Brändi Nimi: tapirapeco
    Päritolu: CN(Päritolu)
    Ethernet Port: 3 10/100M Ethernet port
    Toote nimetus: kiudaineid lüliti
    Lainepikkus: 1310/1550nm

    pange tähele:

    Vaikimisi 1tk 1310nm pool Kiud moodul ja 1tk 1550nmB pool, 2tk 1550nm B-Pool-või 2tk 1310nm pool saab esitada taotluse.

    Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx to 100Base-FX Kiudaineid Lülitage Fast Ethernet Switch on Ethernet Kiudaineid Lüliti, mis on spetsiaalselt ette nähtud võrgu jälgimise.See on 3 10/100Mbps Ethernet porti ja 2 155Mbps kiudaineid sadamates.See võtab RTL8305NB žetoone, et tagada madala energiatarbega ja kõrge stabiilsus.See laiendab edastamise kaugus võrgu alates 100m kuni 120km kaudu vask kaablid.See võib ulatuda edastamise kaugus; on ka palju teisi eeliseid, näiteks isolatsiooni kaitse, hea andmete turvalisus, töö stabiilsuse ja kerge hooldada.Peamised Tunnused: 1.Toetada vaheldumisi 10/100Base-TX ja 100Base-FX 2.2*155Gbps full-duplex fiber sadamate ja 3*100M Ethernet ports koos auto-läbirääkimised funktsioon 3.Toetust 100M kiirus, MDI/MDIX ja half/full-duplex auto-läbirääkimiste funktsioon 4.Iga port on täielik LED-Märgutuli 5.Toetust ühemoodilisi single fiiberoptika,single mode dual kiudaineid ,multi-mode dual kiudaineid ja SFP pesa 6.Toetust IEEE802.1d Toestavad Puu 7.Toetada suure jõudlusega QoS funktsiooni iga sadama 8.Toetada 5V sisendpinge 9.Toetab IEEE 802.3 x flow control ja tagasi, rehvirõhu kontroll 10.Ei vaja konfiguratsiooni ja koheselt tegutsema niipea, kui te võim ta üles 11.Madal energiatarve kiip koos jahutusradiaator ehitatud, et tagada kauaaegne tõhusa toimimise

    Tehnilised andmed:

    Standardid

    MA EEE802.3 10Base-T

    IEEE802.3u 100Base-TX/FX

    IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

    IEEE802.3x Flow control

    IEEE802.1p QoS

    IEEE802.1d Toestavad Puu

    Ethernet Port

    Liides: RJ45

    Andmete Kiirus: 10/100M

    Kaugus: 100m

    UTP Tüüp: UTP-5E või kõrgema taseme

    Kiudaineid Sadam

    Pistik: SC/FC/ST/SFP pesa

    Andmete Kiirus: 155M

    Optiline Lainepikkus: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

    Kaugus: 550m~120 km

    Jõudlus

    Töötlemise Tüüp: Talletada ja Edastada

    MAC Laua Suurus: 4K/6K/ 8K

    Puhvri Ruumi: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

    Jumbo Pakis: 1518 baiti

    Tagasi ribalaius: 3,8 G/ 5.6 G /7.2 G

    Kuluv aeg: <150µs

    Võimsus

    Võimsus tüüp: väline toiteplokk

    Sisend Pinge: AC100V~240V 50/60Hz

    Pesa: SM Pesa

    Tööpinge: 5V

    Voolutarve: 2.2 W~3.5 W

    Transmissin Kaugus

    Keerdpaar: 100m (CAT5e, CAT6 kaablid)

    Muti-mode: 2km

    Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

    MTBF

    100 000 tundi

    Garantii

    1 aasta

    Keskkond

    Säilitustemperatuur: -40~70℃

    Töötemperatuur: -10~55℃

    Suhteline Õhuniiskus: 5-90% ( ei ole kondensatsioon)

    Mehaaniliste Struktuuride

    Mõõt: 215×107×26mm

    Kaal: 0.15

    PCB peamine juhatus

    OEM&ODM

    Toetav

  • Kommentaarid (2)

    • Dookdik Sw

      Good product

    • Julien Weiler

      Tudo certo envio imediato

    Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted