KES Tellis 30136 Muudetud 1 x 2 Logi Classic Töö ehitusplokk Mänguasjad Tarvik ühildub ehituskivid KES Tellis 30136 Muudetud 1 x 2 Logi Classic Töö ehitusplokk Mänguasjad Tarvik ühildub ehituskivid KES Tellis 30136 Muudetud 1 x 2 Logi Classic Töö ehitusplokk Mänguasjad Tarvik ühildub ehituskivid KES Tellis 30136 Muudetud 1 x 2 Logi Classic Töö ehitusplokk Mänguasjad Tarvik ühildub ehituskivid KES Tellis 30136 Muudetud 1 x 2 Logi Classic Töö ehitusplokk Mänguasjad Tarvik ühildub ehituskivid KES Tellis 30136 Muudetud 1 x 2 Logi Classic Töö ehitusplokk Mänguasjad Tarvik ühildub ehituskivid

KES Tellis 30136 Muudetud 1 x 2 Logi Classic Töö ehitusplokk Mänguasjad Tarvik ühildub ehituskivid

€4.02
On laos
o1008

Märksõnad: lego micro, plokk teemant, klassikaline batman ehituskivid, valgustada klassikaline ehitusplokk, 1000 plokk, võõras ehituskivid, klassikaline ehitusplokid alus, 1000 tükk lego, lego osa, 1000 telliskivi.

 • Brändi Nimi: jile
  Materjal: Plast
  Plastist Tüüp: ABS
  Vanus: > 6 aastat vana

  Puistematerjali tera seeria

  Päritolu: guangdong, Hiina

  Toote pakend: kilekotid

  Materjal: mitte-mürgine ja lõhnatu ABS-plastist

  Sobiv vanus: 5 ~65 aastat vana

  Toote hooldus: saab puhastada ja desinfitseerida

  Erilist tähelepanu

  1. Lapsed on vajalik toote kasutamine vastavalt kodu järelevalve;

  2. Ei tohi alla neelata väike ehitusplokk osakesed.

  3. Kui mänguasi on vigastatud, palun andke sellest;

  4. Vältida blokeerida kokkupuute ja niiskus.

  Tähelepanu: toode värv on ikka veel ajakohastatud.

  Märkused ostjaid

  1. Kõik müüdav kaup on rangelt kontrollitud ja pakendatud pood.Kui ostja märke kauba eest, palun avage kast, kontroll, kontroll-kauba kogus ja kontrollida, kas kaup on heas seisukorras.Kui teil on küsimusi, me ei saa selle eest vastutav.

  2. Protsessi kullerpostiteenuse mõnikord selle kohaletoimetamisega on viivitatud tõttu mõned hädaolukorras, näiteks ilma-ja teeoludega.Poe tõotab abi ostja ühendust ja koordineerida õigeaegne ja tarnima kauba, et sa nii kiiresti kui võimalik.Kui on malcontent tunne, et Kuller, võib esitada kaebuse kohaliku express ettevõte, loodan, et ostja saab eristada vastutav isik, tänan.

  3. Kokku ehitusplokk mänguasjad on käsitsi sorteerimine ja tihendus kotid, ja mõnikord puuduvad osad.Poest saab teha kuni puuduvad osad tasuta, kui kliendid ostavad tooteid uuesti.

  4. Selline hoone plokid on pakitud tavalisest paberist karbid, tarnitud kullerpostiteenuse ja hoolikalt pakitud, mida meie poest.See on ikka raske tagada, et üksikute pakendite kastid on pressitud ja kulunud, kuid toote osade sees pakendite kastid ei saaks kahjustada.

  5. Pildid kõigi kaupade kohta, mis meie poest peaks olema kooskõlas tegeliku pilte nii palju kui võimalik, kuid Nurga kõrvalekalle või päikest võib kaasa tuua veidi värvi erinevus ajal tulistamist.Võtke palun ühendust meie klienditeenindusega selgeks teha enne ostmist.

  6. See on soovitatav, et lastele alla 5 aastat vana, mängida koos suure tera ehitusplokid, Sest väike - tera osad on lihtne süüa kogemata ja saab lõpule viia ainult siis, kui saatvad vanemad.

 • Kommentaarid (0)

  Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted